Bu içerik Yetişkinlere özel bir içeriktir. Lütfen 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulayınız!

Yasak Aşk

  2013 yapımı olan Yasak Aşk filmi TMDB.org sitesinde 6 puanı ile derecelendirilmiştir.

  Film Hakkında : Naomi Watts ve Robin Wright´ın başrollerini paylaştığı Yasak Aşk birbirlerinin oğullarına âşık olan iki dostu konu alıyor. 40´lı yaşlarının sonlarında olan Liz ile Roz yakın arkadaş ve komşudurlar. Birbirlerinin sörfçü ergen oğullarıyla yıllardır ilişki yürütmektedirler.
  İki anne de ilişkilerinin yanlış ve sakıncalı olduğunun farkındadır ama mutluluk, suçluluk duygusuna ağır basar. Ta ki sırları ortaya çıkana dek... Anne Fontaine´in İngilizce çektiği ilk film olan bu sürükleyici aşk ve şehvet hikâyesi, ocak ayında izleyici karşısına çıktığı Sundance´te "aile değerleri"ne ters düştüğü suçlamasıyla büyük gürültü kopardı...

  Yasak Aşk Hakkında Kısa Notlar :

  *** Türkçe Dublaj olarak sitemize eklenmiştir.
  *** Orjinal adı : Adore şeklindedir.
  *** Yasak Aşk filmi,16000000 $ bütçe ile hazırlanmıştır.
  *** 705 kişi tarafından TMDB.org sitesinde oylanmıştır ve 6 puan almıştır
  *** Yasak Aşk İMDB sayfası


    Kategori:
50%
  0
  0
Yorum Alanı

Erotik Film izle

Akıllı telefon veya tabletinizden en yeni mobil sex filmi izleyerek vaktinizi güzel şekilde geçirmeye hazır mısınız ? Adult Erotik Film - Erotik içerikli en iyi görsel hd seks izle kalitesiyle sizlere sunulan filmleri nozro.com farkıyla izleyin. Artık teknoloji devir ile birlikte insanlar evlerinde Erotik izle cinsel yaşantılarına renk katmak amacıyla partneriyle veya bireysel olarak erotik film izleme ihtiyacı duymakta. Reklamı az ve sorunsuz nadir siteler olmayı başayan nozro.com bu ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılar.

Yabancı Erotik izle